Nexx Integration (8.x-3.5) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Teaser
uk: Анонс

en: Off
uk: Вимкнено

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Channel
uk: Канал

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Default value
uk: Базове значення

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Copyright
uk: Авторські права

en: audio
uk: звук

en: video
uk: відео

en: live
uk: наживо

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Bundles
uk: Пакети

en: Select field
uk: Оберіть поле

en: Field types
uk: Типи полів

en: Initializing
uk: Ініціалізація

en: Field with source information
uk: Поле з інформацією про джерело
