Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
