Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Menus
bg: Менюта

en: Menu name
bg: Име на меню
