Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
