Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
