Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: slow
ca: lent

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: fast
ca: ràpid

en: Menus
ca: Menús

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: About
ca: Detalls

en: Menu depth
ca: Profunditat en el menú

en: Use JavaScript
ca: Utilitza JavaScript

en: Advanced: Superfish options
ca: Avançat: Opcions del Superfish

en: Speed of the menu open/close animation.
ca: Velocitat de l'animació d'obertura/tancament del menú.
