Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: normal
cs: normální

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Menus
cs: Menu

en: Menu name
cs: Název menu

en: About
cs: Popis

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: Menu depth
cs: Hloubka menu
