Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: normal
et: tavaline

en: Menus
et: Menüüd

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: About
et: Programmist
