Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: normal
eu: arrunta

en: slow
eu: poliki

en: fast
eu: azkar

en: Menus
eu: Menuak

en: Menu name
eu: Menu izena

en: About
eu: (r)i buruz
