Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Menus
jv: Menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: About
jv: Ngenani
