Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
