Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: About
ku: دەربارە
