Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: normal
lt: normalus

en: Menus
lt: Meniu

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: right: menu items are listed on top of each other and expand to the right
lt: dešinė: meniu elementai bus rikiuojami virš viens kito ir išpėčiami į dešinę

en: left: menu items are listed on top of each other and expand to the left
lt: kairė: meniu elementai bus rikiuojami virš viens kito ir išpėčiami į kairę

en: down: menu items are listed side by side and expand down
lt: žemyn: meniu elementai bus rodomi šalia viens kito ir išplėčiami žemyn
