Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
