Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Menus
mr: मेनूज
