Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Menus
ne: मेनु

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: About
ne: बारेमा
