Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Menus
nn: Menyar
