Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: About
pt: Sobre
