Nice Menus (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menus
sq: Menutë

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: About
sq: Informacione
