Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: normal
fa: معمولی

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Menus
fa: منوها

en: Menu name
fa: نام منو

en: About
fa: درباره
