Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: normal
it: normale

en: Menus
it: Menù

en: Menu name
it: Nome del menu

en: About
it: Informazioni
