Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Menus
th: เมนู

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ
