Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Menus
be: Меню

en: Menu name
be: Назва меню

en: About
be: Аб
