Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Menus
hi: मेनू

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Menu style
hi: सूची का तरीका
