Nice Menus (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: normal
eo: normala

en: Menu name
eo: Nomo de menuo
