Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Error
de: Fähler

en: Warning
de: Warnig

en: Size of textfield
de: Grössi vom Textfäld

en: Info
de: Information
