Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (73 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Table
ne: तालिका

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Clear
ne: सफा

en: Info
ne: जानकारी

en: Results
ne: परिणाम

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: New
ne: नयाँ

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
