Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (124 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Action
sk: Akcia

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Total
sk: Celkom

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Warning
sk: Varovanie

en: Authored by
sk: Autor

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Table
sk: Tabuľka

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Clone
sk: Klonovať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: Results
sk: Výsledky

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Review
sk: Prehľad

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Submissions
sk: Odoslania

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Form
sk: Formulár

en: Drafts
sk: Rozpísané

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Execute
sk: Spustiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Joined
sk: Členom od

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: View settings
sk: Nastavenia pohľadu

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Primary
sk: Primárny

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Recent Activity
sk: Nové aktivity

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type

en: Wide
sk: Široký

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size

en: Narrow
sk: Úzky
