Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha10) - en to mg translation catalogue (151 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: content
mg: votoatiny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Replies
mg: Valiny

en: Closed
mg: Mihidy

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: closed
mg: mihidy

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: new
mg: vaovao

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: type
mg: karazana

en: Database type
mg: Karazana Banky angona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Drupal core update status
mg: Toetry ny fivoarana eo amin'ny Drupal

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Appearance
mg: Endrika

en: Log in
mg: Fidirana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Recent comments
mg: Heviteny farany

en: Database username
mg: Anarana ampiasain'ny banky

en: Database password
mg: Teny miafina ampiasain'ny banky

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: English
mg: Anglisy

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano

en: published
mg: azo vakiana

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: People
mg: Olona

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty

en: Taxonomy vocabulary
mg: Vokabolarin'ny Taksonomia

en: No update data available
mg: Tsy misy fivoarana azo ampiharina

en: Reports
mg: Tatitra

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: (No subject)
mg: (Tsisy lohahevitra)

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Save translation
mg: Tehirizo ny dika-teny

en: Administration pages
mg: Pejy fiandraiketana

en: Requirements problem
mg: Olana ara-teknika

en: Database configuration
mg: Endrin'ny Banky angona

en: Select an installation profile
mg: Misafidiana karazam-pametrahana

en: Choose language
mg: Misafidiana teny iray

en: Select language
mg: Misafidiana teny

en: No profiles available
mg: Tsisy karazam-pametrahana azo hisafidianana

en: Drupal already installed
mg: Efa vita ny fametrahana ny Drupal

en: Installing @drupal
mg: Eo ampametrahana @drupal

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: Configure site
mg: Amboary ny sehatra

en: Compose tips
mg: Fomba famoronana

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Structure
mg: Tatitra

en: You are not allowed to access this page.
mg: Tsy manan-jo hiditra amin'ity pejy ity hianao

en: Cron could not run because an invalid key was used.
mg: Tsy nandeha ny Cron satria diso ny lakile nampiasaina.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
mg: Tsy nandeha ny Cron satria mbola eo ampanamboarana ny sehatra.

en: No pending updates.
mg: Tsy misy fivoarana mihantona.

en: Comment approved.
mg: Nekena ny hevitra.

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
mg: Ireo heviteny rehetra sy ireo izay miandry fankasitrahana

[ctx: Long month name]
en: January
mg: Janoary

[ctx: Long month name]
en: February
mg: Febroary

[ctx: Long month name]
en: March
mg: Marsa

[ctx: Long month name]
en: April
mg: Aprily

[ctx: Long month name]
en: June
mg: Jiona

[ctx: Long month name]
en: July
mg: Jolay

[ctx: Long month name]
en: August
mg: Aogositra

[ctx: Long month name]
en: September
mg: Septambra

[ctx: Long month name]
en: October
mg: Oktobra

en: Publish selected content
mg: Atao azo vakiana ireo lahatsoratra voasafidy

en: Unpublish selected content
mg: Tsy atao azo vakiana ireo lahatsoratra voasafidy

en: Promote selected content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany ireo lahatsoratra voasadify ireo

en: Demote selected content from front page
mg: Esory ao @ pejy voalohany ireo lahatsoratra nosafidinao

en: Make selected content sticky
mg: Paingory ireo lahatsoratra voasafidy

en: Make selected content not sticky
mg: Tsy paingorina ireo lahatsoratra voasafidy

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io

en: Add to %shortcut_set shortcuts
mg: Ampio rohy manivaka ao amin'ny %shortcut_set

en: Edit shortcuts
mg: Fanovana ireo rohy manivaka

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
mg: Fitantanana blaoky, karazan-dahatsoratra, fehi-drohy, sns.

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia

en: @node_type comment
mg: @node_type heviteny

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Manage automatic site maintenance tasks.
mg: Fitantanana ny raharaha fikojakojana mandeha ho azy.

en: Administer settings.
mg: Fitantanana sy fanamboarana ny anatin'ny sehatra

en: Next steps
mg: Dingana manaraka

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
mg: Vakio ny tohin'ny <span class="visually-hidden">@title</span>
