Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (87 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: file
ne: फ़ाइल

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: image
ne: तस्विर

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: KB
ne: किलोबाईट

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
