Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha11) - en to se translation catalogue (27 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Picture
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: Hide
se: Čiega
