Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to dz translation catalogue (49 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Picture
dz: པར།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: archive
dz: ཡིག་མཛོད།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: KB
dz: ཀེ་བི།
