Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: KB
ky: КБ
