Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha14) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Visible
de: Sichtbar

en: Install
de: Installiere

en: Show
de: Aazeige
