Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha14) - en to ht translation catalogue (37 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: file
ht: fichye

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
