Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha19) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch
