Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha20) - en to az translation catalogue (62 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: View settings
az: Parametrlərə baxın

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: All content
az: Bütün kontent
