Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha20) - en to el translation catalogue (89 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Description
el: Περιγραφή

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Download
el: Λήψη

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Form
el: Φόρμα

en: Drafts
el: Προσχέδια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: About
el: Περί

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό
