Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha21) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
