Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha23) - en to ug translation catalogue (42 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Description
ug: بايانى

en: Home page
ug: باش بەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Results
ug: نەتىجە

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Draft
ug: كوپىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى
