Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha26) - en to am translation catalogue (36 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Clear
am: አጥራ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
