Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha26) - en to lt translation catalogue (100 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Members
lt: Nariai

en: Table
lt: Lentelė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Results
lt: Rezultatai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Form
lt: Forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Prepopulate
lt: Iš anksto užpildyta

en: Admin
lt: Adminas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: All content
lt: Visas turinys

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Add @title
lt: Pridėti @title

en: Basic elements
lt: Baziniai elementai

en: Customize table
lt: Keisti lentelę
