Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Add vocabulary
am: መዝገበ ቃላት ጨምር

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: Add content type
am: የይዞታ ዓይነት ጨምር

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
