Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: Menu
bg: Меню

en: Picture
bg: Изображение

en: All
bg: Всички

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Roles
bg: Роли

en: Add menu
bg: Добави меню

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси

en: Add vocabulary
bg: Добави речник

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Index
bg: Индекс

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Add link
bg: Добави линк

en: Add content type
bg: Добави тип съдържание

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Install new module
bg: Инсталирай нов модул

en: Install new theme
bg: Инсталирай нови теми
