Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը
