Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: Add menu
mk: Додавање мени

en: Add vocabulary
mk: Додавање лексикон

en: Run cron
mk: Извршување на cron

en: Add content type
mk: Додавање тип содржина
