Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Picture
pl: Obraz

en: All
pl: Wszystko

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Roles
pl: Role

en: Desc
pl: Malejąco

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Security update
pl: Aktualizacja bezpieczeństwa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add vocabulary
pl: Dodaj słownik

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Index
pl: Indeks

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Reinstall modules
pl: Reinstalacja modułów

en: Session viewer
pl: Przeglądarka sesji

en: About
pl: O stronie

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Run updates
pl: Uruchom aktualizacje

en: Module filter
pl: Filtr modułów

en: Filter the modules list.
pl: Filtr listy modułów.

en: Uses
pl: Używa

en: Execute PHP Code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Theme registry
pl: Rejestr skórki

en: Devel settings
pl: Ustawienia modułu Devel

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: No results
pl: Brak wyników

en: Add content type
pl: Dodaj rodzaj zawartości

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Add custom block
pl: Dodaj własny blok

en: Filter modules
pl: Filtruj moduły

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień

en: Install new module
pl: Instalacja nowego modułu

en: Install new theme
pl: Instalacja nowej skórki

en: Administer Module Filter
pl: Administrowanie filtrem modułów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Add new view
pl: Dodaj nowy widok

en: Master
pl: Główny

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Add contact form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
