Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: Index
si: පටුන
