Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Picture
sk: Obrázok

en: All
sk: Všetky

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Tools
sk: Nástroje

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: Apply
sk: Použiť

en: Add vocabulary
sk: Pridať slovník

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: About
sk: Informácie o

en: Add a new user
sk: Pridať nového používateľa

en: Rebuild menu
sk: Obnoviť menu

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: Filter the modules list.
sk: Filtrovať zoznam modulov.

en: Uses
sk: Používa

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Add content type
sk: Pridať typ obsahu

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Add custom block
sk: Pridať vlastný blok

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia

en: Install new module
sk: Inštalovať nový modul

en: Install new theme
sk: Inštalovať novú tému vzhľadu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Add new view
sk: Pridať nové zobrazenie

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Add contact form
sk: Pridať kontaktný formulár

en: Static caches
sk: Statická vyrovnávacia pamäť

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
