Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Types
sl: Tipi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: All
sl: Vsi

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Roles
sl: Vloge

en: Logout
sl: Odjava

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Index
sl: Indeks

en: About
sl: O modulu

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Uses
sl: Uporablja

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine
